Benjamin Madden

Nicole chce, aby se Benji k Paris vrátil..

29. listopadu 2008 v 21:29 | [+CupCake.Gangster*]
Nicole je jaksi rozrušená z toho, že se ti dva rozešli, a snaží se také předcházet tomu, aby se Benji seznámil s nějakou další dívkou.
Podle Joela - který je Nicoliiným přítelem - Benji udělal dobře, že se s ní rozešel. Stejný názor na to ale nemá sama Richie, která se údajně snaží udělat všechno nejlepší pro svého budoucího svobodného švagra a chce, aby se dali s Paris znovu dohromady.
Zdroj, který navštívil GC party Greatest Remixes album, řekl tisku: "Richie byla velmi majetnická a snažila se ho zastavit, když si chtěl povídat s jinými dívkami. Benji se tam sbližoval s tucty dívek. Dívky se s ním snažily flirtovat..ale Nicole ho odvedla pryč. Také zastavila každou dívku, která se s ním snažila vyfotit nebo ho obejmout."

Paris Hilton je sama. Dostala kopačky od rockera!

20. listopadu 2008 v 19:58 | [+CupCake.Gangster*]
Mluvčí Hiltonové Alana McCarthy dnes pouze prozradila, že oba dva zůstávají i nadále velmi dobrými přáteli, a nic víc nedodala.
"Je z konce vztahu posmutnělá, ale oni jsou tak rozdílní a chtěli v životě úplně jiné věci… On byl velmi loajální a choval se k ní sladce, ale už byl čas tomu dát pauzu," uvedl podle časopisu People zdroj blízký Paris Hilton.
Na světě jsou ale i jiné domněnky, proč vztah dědičky hotelového impéria a kytaristy kapely Good Charlotte ztroskotal.
Pár se potýkal s tím, že Benji byl stále mimo Spojené státy. S kapelou Good Charlotte jezdil často pryč, což Paris špatně nesla. Při tom ona sama v poslední době trávila většinu času v Londýně, kde natáčela druhou řadu reality show BBF.
Maddena mohlo také rozčilovat Parisinino věčné flirtování s muži. Při natáčení v Londýně se například dala do velmi družného hovoru s britskými princi Williamem a Harrym.
Před pěti dny byla Paris při nočním stopování vyfocena se svým ex-přítelem Stavarosem Niarchosem, jak se k sobě tulí v Mokai na Miami. A i když kamarád Hiltonové tvrdí, že oba byli v těsném obětí, ale že mezi nimi šlo jen o přátelskou konverzaci a vůbec se k sobě nemíní vrátit, Maddena to mohlo naštvat.

Benji shops at Target (23rd October 08)

28. října 2008 v 9:58 | [+CupCake.Gangster*]
Další fotky zde.

Benji reaguje na pomluvy..

28. října 2008 v 9:50 | [+CupCake.Gangster*]
"Paris je láska mého života. Je ta nejkrásnější žena na světě. Ty pomluvy nejsou jen bolestivé ale absolutně lživé a absurdní. Ona je můj život a žena, se kterou chci ztrávit zbytek mého života. Vše, co otiskli je absolutní lež. Nikdy jsem nechtěl, aby vznikl jiný dojem než ten, že jsem do Paris šíleně zamilovaný. Jsem zhnusený že lidé vytvořit takové lstivé lži. Ona je můj život, moje srdce a moje duše a je nejdůležitější věc v mém životě. Neexistuje nic, než ona. Jsem ten nejloajálnější (děsný slovo) muž na světě a nikdy bych se nepodíval na žádnou jinou."

Večeře v Koi, Hollywood

4. srpna 2008 v 9:27 | [+CupCake.Gangster*]
Paris and Benji leaving Koi

Benji at at Republic, New Orleans (26th July)

4. srpna 2008 v 9:25 | [+CupCake.Gangster*]
Další fotky zde.

Benji pomáhá Paris dělat na "sladké hudbě"..

1. července 2008 v 9:20 | MiSs.GlOomy
Benji Madden zrovna pomáhá své přítelkyni Paris oživit její ochablou hudební kariéru.
Rocker, který už napsal o Paris milostný song, jí teď pomáhá při nové MTV reality show "Paris Hilton: My New BFF."
Hilton řekla: "Benji a já jsme tvrdě pracovali. Pomáhá mi psát texty k písním a já to pak nazpívám."
Není také vyloučeno, že se Benjiho práce objeví na novém CD Hiltonové.
 
 

Reklama