,,Uhrančivý psychopat Jared Leto''

20. listopadu 2008 v 20:08 | [+CupCake.Gangster*] |  Jared Joseph Leto
"Často hrajete psychopaty. Jak získáváte zpátky duševní rovnováhu?" zeptala se Jareda Leta jedna novinářka z francouzského filmového magazínu - a vzápětí z rozhovoru v hrůze uprchla, protože mladík se zdivočelým pohledem odvětil: "A kdo říká, že ji získávám zpátky?! Uáááá!" Pochopitelně, šlo jen o nevinný žertík.
Pravdou ale je, že Jared Leto své uhrančivě dekadentní oči často propůjčuje postavám nejrůznějších duševně vyšinutých osob nebo prostě velmi zvláštních bytostí. Ve filmu Requiem za sen si zahrál narkomana (pro tuhle roli shodil dvacet kilo), v dramatu Chapter 27 ztělesnil muže, který zastřelil Johna Lennona (a pro změnu musel celých třicet kilo přibrat). V historickém dramatu Alexander Veliký si zahrál homosexuálního druha velkého vojevůdce a ve filmu Obchodník se smrtí se (v roli bratra Nicolase Cage) zapletl do velkých kšeftů se zbraněmi.
S herectvím se původně zapletl jen proto, aby měl na složenky; původně se totiž chtěl věnovat výhradně hudbě. Dnes ovšem horuje především pro ten druh filmu, kterým si na ty složenky stejně moc nevydělá - totiž film nezávislý: "Nezávislý film je duší všeho, co dělám, a mým hlavním kreativním východiskem," prohlašuje.


Jared Leto se narodil -náctileté matce, která s oběma svými syny kočovala za živobytím po celých Spojených státech i za mořem. A Jared v jejích stopách pokračuje i dnes, protože se svou kapelou 30 Seconds to Mars je neustále na cestách: "Většinu času bydlím v našem autobuse, kterým jezdíme na turné, a po zbytek času v hotelích. Měl jsem dům, ale prodal jsem ho. Rozhodl jsem se zbavit veškerého majetku a začít znova od nuly. Bylo to velice osvobozující. Ale stýská se mi po mé želvě jménem Francois." Větší část svých kreativních sil tak nyní investuje do hudby: "Protože prostě bez hudby nemůžu být. Vždycky byla součástí mého života. Hudba je tvůrčí svoboda a místo, kde můžete prožívat své sny. Nebo by aspoň měla být. Dává nám záminku jezdit si po celém těle a ohromně si to užívat."
A když se ho zeptáte, jaký bude další krok v jeho kariéře, dočkáte se velmi barvité odpovědi: "Buď budu strojvůdcem na železnici v Andách nebo samotářem na Aljašce. Nebo speleologem nebo kosmonatuem."

zdroj: prepni.cz
ZDROJ:pavlushy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik bude mít twůj potomek hlaw??? xD

???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama