Paris Hilton je sama. Dostala kopačky od rockera!

20. listopadu 2008 v 19:58 | [+CupCake.Gangster*] |  Benjamin Madden
Mluvčí Hiltonové Alana McCarthy dnes pouze prozradila, že oba dva zůstávají i nadále velmi dobrými přáteli, a nic víc nedodala.
"Je z konce vztahu posmutnělá, ale oni jsou tak rozdílní a chtěli v životě úplně jiné věci… On byl velmi loajální a choval se k ní sladce, ale už byl čas tomu dát pauzu," uvedl podle časopisu People zdroj blízký Paris Hilton.
Na světě jsou ale i jiné domněnky, proč vztah dědičky hotelového impéria a kytaristy kapely Good Charlotte ztroskotal.
Pár se potýkal s tím, že Benji byl stále mimo Spojené státy. S kapelou Good Charlotte jezdil často pryč, což Paris špatně nesla. Při tom ona sama v poslední době trávila většinu času v Londýně, kde natáčela druhou řadu reality show BBF.
Maddena mohlo také rozčilovat Parisinino věčné flirtování s muži. Při natáčení v Londýně se například dala do velmi družného hovoru s britskými princi Williamem a Harrym.
Před pěti dny byla Paris při nočním stopování vyfocena se svým ex-přítelem Stavarosem Niarchosem, jak se k sobě tulí v Mokai na Miami. A i když kamarád Hiltonové tvrdí, že oba byli v těsném obětí, ale že mezi nimi šlo jen o přátelskou konverzaci a vůbec se k sobě nemíní vrátit, Maddena to mohlo naštvat.


A tak již v úterý šli večer v Los Angeles na party, ale každý sám a každý jinam. Paris tančila v klubu Apple Lounge a Madden byl vyfocen s Nicole Richie, dlouholetou Parisininou kamarádkou a spolustar v televizních show, která chodí s jeho dvojčetem Joelem a má s ním dítě.
Jak sedmadvacetiletá Paris, tak její o dva roky starší nyní již bývalý přítel, ale rezolutně popírají, že by si v průběhu vztahu byli nevěrní.
A podle kamarádů obou dvou za rozchodem stojí spíše jejich odlišnost. "On jí pomohl vyrůst, ale byli příliš odlišní. Chtějí však zůstat přáteli. Navíc Benji chtěl Paris kontrolovat, nesměla třeba pít alkohol, což se jí nelíbilo," dodal k rozchodu kamarád.
Vztah Hiltonové a Maddena při tom ještě nedávno vypadal velice nadějně. Oba nosili prsteny s vyrytými iniciálami toho druhého. Paris dokonce Maddena, jeho dvojče Joela a jejich kapelu Good Charlotte, kde Benji hraje na kytaru a Joel zpívá, doprovázela na jejich turné.

A minulý měsíc se Madden vyznával z toho, jak moc je s Paris šťastný. "Své city k Paris dávám dost na odiv. Jsem hodně otevřený v tom, jak moc ji miluji a jak moc jsme spolu šťastni," řekl pro People.com v říjnu.
I Paris se ještě 3. listopadu v Tahe Late Night Show Davida Lettermana se mezi hovory o svém prezidentském videu a BBF show rozplývala nad tím, jak jejich vztah klape a jak moc je do Benjiho zamilovaná. "Ne, ještě nejsme zasnoubení, ale, ale jsem do něj velmi zamilovaná," říkala doslovně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik bude mít twůj potomek hlaw??? xD

???

Komentáře

1 Kyra Kyra | Web | 20. listopadu 2008 v 20:06 | Reagovat

Nj.. To som už počula. ale tak jej treba.. xD Ani sa k sebe nehodili....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama